وینس لومباردی : مسئله این نیست که زمین خورده اید، مسئله این است که آیا بر می‌خیزید

«فرناز اسماعیل زاده»: ارتقاء رکورد «سرعت» ایران و کسب مدال نقره مسابقات کانادا

 

 

 

به نقل از سایت فدراسیون کوهنوردی ج.ا.ا : «فرناز اسماعیل زاده» سنگ‌نورد خوب کشورمان در جریان مسابقات ایالتی کانادا در رشته «سرعت» ضمن بهبود رکورد خود و «بانوان سنگ‌نورد ایران» در این رشته، موفق به کسب مدال نقره این مسابقات نیز شد.

«فرناز اسماعیل زاده» در رابطه با حضورش در این رقابت‌ها اظهار داشت؛  بعد از 15 روز تمرینات سخت و مستمر روی دیواره استاندار شهر «ویکتوریا» (محل برگزاری اولین کاپ جهانی ) دیروز در مسابقه ایالتی کانادا در دو رشته «لید» و «سرعت» شرکت کردم.  

وی افزود؛ خوشبختانه در رشته «لید» به مرحله دوم راه پیدا کردم و در سرعت با شکستن رکورد خودم با 9.02 ثانیه، توانستم مدال نقره مسابقات SCBC رو کسب کنم و پرچم کشورم را روی سکو ببرم.

شایان ذکر است؛ در این رقابت‌ها سنگ‌نوردان به نامی از آمریکا، استرالیا، کانادا، مکزیک، چک و چند کشور دیگر حضور داشتند و آقای «لیبر هروزا» نیز توانستند رکورد جهان را بشکنند.

«فرناز اسماعیل زاده» تصریح کرد؛ شرکت من با حجاب برای برگزار کننده خیلی جالب و در عین حال عجیب بود. وی در پایان اظهار امیدواری کرد؛ در این دو هفته باقیمانده تا کاپ جهانی به اوج آمادگی خودم برسم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فایل های ضمیمه

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group