مارک اسپیتز : اگر نتوانید خود را آماده کنید، آماده شکست خواهید شد

eاطلاعیه اجرای طرح ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان در سال 94

 

 

اطلاعیه اجرای طرح ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان در سال 94

 

بخش «جستجو و نجات» کارگروه پزشکی، جستجو و نجات فدراسیون اعلام نمود: در راستای ارتقای ایمنی کوهنوردان و در جهت داشتن صعودهای ایمن در صعودهای تابستانی قله دماوند سال 1394 و بدنبال تجربه موفق اجرای “ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان” در قلل شاخص کشور؛ کارگروه و بخش مربوطه در نظر دارد طرح ستاد سال جاری را با مشارکت هیئت های کوهنوردی استان های سراسر کشور بمدت 16 هفته از تاریخ 12 خرداد ماه 94 در مسیر جنوبی دماوند تا پایان تابستان 94 به اجرا درآورد …

لذا بر طبق این ابلاغیه لازم است هیئت های کوهنوردی استان های سراسر کشور بطور فعال در این طرح مشارکت نمایند. الویت فعالیت با استان های کمتر فعال در زمینه جستجو و نجات و استان هایی است که در طرح ستاد سال گذشته در مسیر جنوبی دماوند فعالیتی نداشته اند.
معرفی 6 نفر از فعالان جستجو و نجات از طرف هیئت کوهنوردی استان داوطلب الزامی است و این افراد باید علاوه بر داشتن گواهی های دوره های آموزشی کوهپیمایی و کاراموزی برف و کمک های اولیه از شرایط فیزیکی و آمادگی لازم جهت حضور در مسیر
جنوبی دماوند برخوردار باشند.
ضمنا حضور و فعالیت این فعالان در ارزیابی شاخص بندی هیئت های کوهنوردی استان های برتر فدراسیون در سال 94 تاثیر مستقیم دارد.
کلیه استان های فعال و داوطلب لازم است اسامی نفرات خود را تا روز 2 خرداد ماه به فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ارسال نمایند.

شرح وظایف اعضاء ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان براساس شیوه نامه ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان مصوب کارگروه مربوطه می باشد.

 

 

 

 

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group