وینس لومباردی : مسئله این نیست که زمین خورده اید، مسئله این است که آیا بر می‌خیزید

کسب 5 مدال رنگارنگ و مقام دوم تیمی در مسابقات سنگنوردی کشوری

به گزارش رسیده؛ نتایج نهایی رده بندی انفرادی (اورال) و رده بندی تیمی دوازدهمین دوره رقابت های سنگ نوردی قهرمانی کشور (آقایان)؛ یادواره زنده یاد “حاج حامد گلکار” به این شرح اعلام شد:
در رده بندی انفرادی= نفر اول: غلام رضا برات زاده از خراسان رضوی/ نفر دوم: حمید رضا توزندجانی از خراسان رضوی/ نفر سوم: محمد صادق یوسفی از زنجان
در رده بندی تیمی= تیم اول: خراسان رضوی / تیم دوم: زنجان / تیم سوم: قزوین

 

دوازدهمین دوره رقابت های سنگ‌نوردی قهرمانی کشور (آقایان) یادواره زنده یاد ” حاج حامد گلکار” با مشخص شدن نفرات برتر در رشته های “سرطناب” و ” سرعت” در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون از محل برگزاری این رقابت ها در مجتمع کوهستانی پلور: نفرات برتر رده های سنی مختلف در رشته “سرطناب” که مجموعاً با شرکت ۱۴۰ سنگ‌نورد برگزار شد، از این قرار است:

سرطناب نوجوانانA= مقام اول: ایمان کمالی از خراسان رضوی / مقام دوم: محمد رضا بیگدلی از زنجان / مقام سوم: عارف خلجی از اصفهان

سرطناب نوجوانانB= مقام اول: محمد حسین دست رنج از کرمانشاه/ مقام دوم: میلاد فرقانی از اصفهان/ مقام سوم: حامد اکبری از آذربایجان شرقی

سرطناب جوانان= مقام اول: احمد رضا سلگی از همدان/ مقام دوم: علی رضا امیریان از خوزستان/ مقام سوم: محمد صادق یوسفی زنجان

سرطناب بزرگسالان= مقام اول: غلامعلی برات زاده از خراسان رضوی/ مقام دوم: داوود رکابی از زنجان / مقام سوم: خسرو هاشم زاده از زنجان

و نتایج رشته سرعت این دوره از مسابقات که با شرکت 80 سنگ نورد در 4 رده سنی برگزار شد نیز به این شرح است:

سرعت نوجوانانA= مقام اول: عماد ثمر مرادی از خراسان رضوی/ مقام دوم: رضا علی پورشنازندی از قزوین / مقام سوم: ایمان کمالی از خراسان رضوی

سرعت نوجوانانB= مقام اول: سید علی رشیدآبادی از خراسان رضوی / مقام دوم: معین رضوی نیا از خراسان رضوی / مقام سوم: حامد اکبری از آذربایجان شرقی

سرعت جوانان= مقام اول: ایمان خالویی از کرمان/ مقام دوم: محمد صادق یوسفی از زنجان/ مقام سوم: سعید همتی از خراسان رضوی

سرعت بزرگسالان= مقام اول: محسن محمدی نژاد از قزوین/ مقام دوم: امید شیخ بهایی از كرمان/ مقام سوم: حمیدرضا توزندجانی از خراسان رضوی

گفتنی است : در این دوره از مسابقات جوایزی از سوی شرکت های حامی شامل: شرکت کوه اسکی، کسا،‌ آباریس، آلوارس و لاوان به نفرات اول تا سوم اهدا شد.

 

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group