مایکل جردن : من بار‌ها و بار‌ها در زندگی ام شکست خورده ام و به همین دلیل است که موفق می‌شوم

برگزاری ۲ اردوی انتخابی کامباین و سرعتی ساحلی در زنجان

رئیس هیأت کوهنوردی و صعود‌های ورزشی استان زنجان از برگزاری دو اردوی انتخابی در زنجان خبر داد و گفت: دو اردوی انتخابی کامباین و سرعتی ساحلی همزمان در زنجان برگزار خواهد شد. حمید رکابی امروز ، در رابطه با اردو‌های انتخابی اظهار کرد: اردوی انتخابی مسابقات کامباین المپیک در بخش زنان و مردان و سرعتی ساحلی است که فقط در بخش مردان به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعود‌های ورزشی استان زنجان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه میزبان این مسابقات شهر زنجان خواهد بود، افزود: این اردو‌ها از روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه تا یک آبان ماه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود. رکابی با اشاره به اینکه ۲۱ نفر در اردوی انتخابی کامباین شرکت دارند، تصریح کرد: در اردوی انتخابی المپیک، مسابقات کامباین بخش مردان با حضور ۲۱ نفر برگزار می‌شود که در بین شرکت کنندگان چهار نفر از زنجان حضور خواهند داشت.

رئیس هیأت کوهنوردی و صعود‌های ورزشی استان زنجان افزود: بخش بانوان کامباین این رشته با حضور هشت نفر برگزار خواهد شد که در این بین دو ورزشکار زنجانی حضور خواهند داشت که یکی از این بانوان زنجانی خانم الناز رکابی است. وی در رابطه با مسابقات ساحلی که فقط در بخش مردان برگزار خواهد شد، گفت: در بخش سرعت ساحلی مردان که با حضور ۲۴ ورزشکار برگزار می‌شود، هشت زنجانی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

رکابی با اشاره به موضوع شیوع کرونا افزود: برپایی این مسابقات با رعایت سختگیرانه و شدید پروتکل‌های بهداشتی و از لحظه ورود ورزشکاران به زنجان و در همه زمان‌های حضور در مسابقات، محل استراحت و محل غذاخوری برگزار می‌شود. رئیس هیأت کوهنوردی و صعود‌های ورزشی استان زنجان با بیان اینکه استعداد‌های زیادی در استان زنجان در بخش کوهنوردی وجود دارد، گفت: هیأت کوهنوردی استان امکانات خوبی دارد، ولی با وجود ظرفیت‌ها و استعداد‌های بسیار در زنجان این امکانات کافی نیست که حمایت بیشتر مسؤولان را می‌طلبد.

وی با اشاره به افزایش شیوع کرونا گفت: این مسابقات بدون حضور تماشاچیان برگزار خواهد.

فایل های ضمیمه

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group