مارک اسپیتز : اگر نتوانید خود را آماده کنید، آماده شکست خواهید شد

برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی سنگ نوردی کشور در زنجان

اردوی انتخابی تیم ملی سنگ نوردی کشوردر رشته‌های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان و با همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور و همچنین اداره ورزش و جوانان زنجان در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اردوی انتخابی تیم ملی سنگ نوردی کشور در رشته‌های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان و با همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور و همچنین اداره ورزش و جوانان زنجان در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
این اردو که از حضور برترین ورزشکاران حال حاضر کشور متشکل شده بود، یکی از مراحل گزینشی برای مسابقات بین المللی پیشرو منجمله المپیک محسوب می‌شد که همین امر بر حساسیت و نیز اهمیت زیاد آن می‌افزود، که خود مزیدی بر علت شد تا در دل برگزاری آن شاهد رقابت‌های بسیار جذاب و مهیج و دیدنی باشیم.
تلاش بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمامی مراحل اردو و از بدو حضور مهمانان در زنجان تا لحظه بدرقه آنان در دستور کار هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان قرار داشت که خوشبختانه با همکاری‌های صورت گرفته این مهم به نحوه احسنت اجرایی شد.
در پی برگزاری اردو و مسابقات انجام شده در رشته کامباین بانوان: محیا دارابیان از زنجان مقام نخست، الناز رکابی از زنجان مقام دوم و راحیل رمضانی از همدان مقام سوم را از آن خود کردند.

در رشته کامباین مردان: رضا کلاه سنگیان از گلستان، محمد علی آقا داودی از اصفهان و امیر نوری از مرکزی به ترتیب در سکوهای اول تا سوم قرار گرفتندو داود رکابی از زنجان رتبه چهارم را از آن خود کرد.

رشته سرعت ساحلی مردان نیز رضا علیپور، میلاد علیپور و محمدرضا احتشام نیا هر سه از استان قزوین در این اردو حضور یافته بودند.
از نکات جذاب در رقابت‌های سرعت ساحلی مردان حضور رضا علیپور قهرمان نامدار جهان و رکورد‌دار این رشته بود که بر کیفیت رقابت‌ها افزود و در طول رقابت‌ها شاهد ثبت رکورد خارق العاده ۰۴:۶۷ ثانیه از سوی وی بودیم.

فایل های ضمیمه

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group