لئو هولتز : بدون نظم و انضباط شخصی، موفقیت غیرممکن و دوره‌ای خواهد بود

گزارش اولین دوره کارآموزی مقدماتی و پیشرفته غارنوردی در زنجان

بعد از سالیان سال و باتوجه به اهمیت موضوع غارنوردی و لزوم برگزاری دوره ی کارآموزی غارنوردی، با پیگیری های مکرر و هماهنگی با مسئولین فدراسیون کوهنوردی از طرف کار گروه غار نوردی استان زنجان و شخص آقای بهزادیان، در مورخه 7/9/93 اولین دوره ی کار آموزی مقدماتی و پیشرفته غارنوردی با شیوه نامه جدید، در استان زنجان برگزار گردید.

در این برنامه کاراموزانی از استان های آذربایجان شرقی ، خراسان رضوی وتهران حضور داشتند که از استان زنجان 4 نفر در دوره کارآموزی مقدماتی و 1 نفر در دوره ی پیشرفته غار نوردی شرکت نمودند و با نمرات عالی موفق به گذراندن دوره شدند.

اسامی شرکت کنندگان در دوره مقدماتی: آقایان روح اله طلایی و حمید بیات ( گروه اورست زنجان ) – محمد تقی بابایی ( گروه هورامان زنجان ) – محمد رضا جعفری ( قیدار ) و خانم ها: رقیه فلاح ( تبریز ) و لیلا مالکی ( مشهد)

اسامی شرکت کنندگان در دوره پیشرفته: آقایان مقتدا محمد لو ( زنجان ) – سعید ورزند ( تبریز ) – هادی رحمت پناه     ( تبریز )

تمامی این عزیزان از طرف مربیان غارنوردی برای حضور در دوره معرفی داشتند.

سالن اختصاصی سنگ نوردی استان زنجان پذیرای اساتید، مدرسین و شرکت کنندگان در این برنامه بود. همچنین با  مساعدت دبیر هیئت کوهنوردی استان برای کاراموزان شرکت کننده، ناهار مهیا گردید.

دوره روز جمعه مورخ 7/9/93 از ساعت 9 صبح شروع و پس از ثبت نام، مربیان دوره شروع به گرفتن تست های مختلف از جمله عبور از گره – رها سازی شانت – فرود با ابزار صعود – رها سازی – عبور از تراورس – تیرول و…  نمودند که تا ساعت 4 بعداز ظهر به طول انجامید و سپس بعد از استراحتی کوتاه امتحان کتبی برگزار گردید و در آخرکه تا ساعت حدود 8 شب به طول انجامید، آزمون عملی گره ها برگزار شد، و در نهایت ساعت 9 شب اختتامیه دوره اعلام شد.

این دوره با دریافت مبلغ 25 هزار تومان از هر کاراموزبرگزار گردید. همچنین قول مساعدت و همکاری بیشتر از مسئولین کارگروه غارنوردی فدراسیون برای اجرای بیشتر و بدون نقص دوره های غارنوردی در استان زنجان گرفته شد.

در پایان از همکاری و همراهی عزیزان آقایان : امیر ملکی – علی النقی طاهری – حسن مدقالچی و داوود رکابی و خانم ها: مژگان یوسف پور،صمیمانه تشکر و قدردانی میکنیم و امیدواریم در آینده شاهد حضور جدی تر و پر رنگ تر علاقه مندان به این رشته باشیم.

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group