مارک اسپیتز : اگر نتوانید خود را آماده کنید، آماده شکست خواهید شد

گزارشی از حضور بخش غارنوردی فدراسیون در نمایشگاه زمین شناسی

گزارشی از حضور بخش غارنوردی فدراسیون در نمایشگاه زمین شناسی       
دوشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۰۷:۴۴ 
بخش غارنوردی کارگروه کوه‌نوردی فدراسیون در نمایشگاه دستاوردهای علوم زمین در روزهای 26 و 27 بهمن ماه شرکت کرد.
در این نمایشگاه که در محل سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و همزمان با بیست و نهمین گردهمایی علوم زمین برگزار شد، سازمان‌ها و موسسات علمی و پژوهشی، مراکز تحقیقاتی، بخش خصوصی و … شرکت داشتند و بخش غارنوردی کارگروه کوه‌نوردی نیز بهمراه شرکت کوه ویسی (با حمایت این شرکت) در نمایشگاه شرکت داشت.
در غرفه بخش غارنوردی که با استقبال محققین، اساتید دانشگاه، دانشجویان، مسئولین، دست اندرکاران علوم زمین و دیگر علاقمندان همراه بود، فعالیت‌های بخش غارنوردی، غارنوردی در ایران، غارهای کشور، دوره‌های آموزشی، فعالیت‌های علمی و پژوهشی، برنامه‌های غارنوردی و اکتشافی و … بصورت اسلاید، پوستر و بروشور به علاقمندان ارائه و توضیح داده شد.
بسیاری از علاقمندان نیز با پر کردن فرم، برای همکاری در زمینه‌های مختلف با بخش اعلام آمادگی نمودند، همچنین با تعدادی از مراکز علمی و پژوهشی جهت همکاری‌های مشترک مذاکره و گفتگو شد که نتایج آنها بصورت مقتضی در آینده در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.
شایان ذکر است گردهمایی علوم زمین که امسال بیست و نهمین دوره آن برگزار شد، معتبرترین گردهمایی داخلی در حوزه علوم زمین است و بخش غارنوردی کارگروه کوه‌نوردی نیز با هدف برقراری ارتباط با مراکز علمی و محققین، معرفی رشته غارنوردی و فعالیت‌های انجام گرفته، نزدیک سازی و ادغام ابعاد ورزشی و علمی غارنوردی و غارشناسی در این همایش و نمایشگاه شرکت داشت.

در پایان لازم است از همکاری بی دریغ و صمیمانه شرکت کوه ویسی، کارگروه روابط عمومی و کارگروه کوه‌نوردی فدراسیون تقدیر و تشکر بعمل آوریم.

 

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group