وینس لومباردی : مسئله این نیست که زمین خورده اید، مسئله این است که آیا بر می‌خیزید

کوهنورد زنجاني با حمايت آسان پرداخت عازم اورست شد

معين اصفهاني زنجاني روز دوشنبه 16 فروردين ماه 1395 از مقابل دفتر هيات کوهنوردي استان زنجان  با همراهي و حمايت شرکت آسان پرداخت  (#733*) عازم صعود  به قله اورست شد.
آيين بدرقه اين ورزشکار کشورمان طي مراسمي با حضور سيد ارسلان حسيني؛ رئيس اداره سازمان ورزش و جوانان استان زنجان، مسعود بیات منش رئیس هیات کوهنوردی زنجان و جمعي از اعضاي هيئت رئيسه و مسئولين کارگروههاي هيئت کوهنوري استان و جمعي از پيشکسوتان ورزشي ، همشهريان ، جمعي از هواداران و همچنين نمايندگان شرکت آسان پرداخت (حامي مالي اين صعود ورزشي ) برگزارشد. 

رئيس اداره سازمان ورزش و جوانان استان زنجان ضمن قدرداني از حمايت شرکت آسان پرداخت (#733*) از اين صعود ورزشي نسبت به صعود و موفقيت اين ورزشکار ابراز اميدواري کرد.
وي افزود اين جوان زنجاني و همراهشان آقاي حسين مقدم که متاسفانه به علت سانحه رانندگي و آسيب ديدگي جسمي موفق به همراهي با معين اصفهاني نشد پس از تلاش فراوان از ماهها پيش در تدارک اين صعود هستند . سيد ارسلان حسيني در پايان خاطر نشان کرد ، تامين منابع مالي اين صعود از سوي  شرکت آسان پرداخت باعث بهبود در روند و تدارک آن شد. 

معين اصفهاني زنجاني در سال 1369 متولد شد. اين کوهنورد با انگيزه و توانمند زنجاني از سال 1383 فعاليت در ورزش کوهنوردي را آغاز کرد و  پس از حضور در اردوهاي 8000 متري و 7000 متري هيماليا نوردي ، فعاليت هاي بسياري از جمله تلاش براي صعود به قله 7135 متري لنين کشورقرقيزستان ، صعود به قله 7010 متري هيمالياي تيان شان ، و سابقه حضور در اردوي تيم ملي اميد کشورمان را در کارنامه ورزشي خود دارد و عزم صعود به اورست با حمايت شرکت آسان پرداخت تازه ترين فعاليت ورزشي اوست.

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group