لئو هوارد : من بدون هنرهای رزمی هیچ جایی تو این دنیا نداشتم، هنرهای رزمی شور زندگی منه

نتایج پانزدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور / سرعت -بانوان و آقایان

پانزدهمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور در سرعت بانوان با حضور ۲۸ ورزشکار از استان‌های همدان، کرمان، هرمزگان، زنجان، اصفهان و خوزستان، درسالن سنگ نوردی «فرهاد» همدان از صبح روز 25 اردیبهشت ماه برگزار شد. نتایج نهائی بخش بانوان به شرح ذیل میباشد.

بزرگسالان:
مقام اول: سيما سلطاني     زنجان
مقام دوم: كبرا لكزايي فر     بندرعباس
مقام سوم: اعظم كرمي.        كرمان
٤سجاده سلطاني نژاد    كرمان
٥-سمانه نجفي     زنجان
٦-سايه تجلي زاده   كرمان
٧-نگار ورشوچي     همدان
٨-مهسا عليمرداني    همدان
جوانان:
مقام اول: حديث نظري     كرمان
مقام دوم: نازنين اميري نژاد    كرمان
مقام سوم: شكيبا مياحي        خوزستان
نوجوانانA :
مقام اول: مينا آراميده    زنجان
مقام دوم: صبا نورسينا   زنجان
مقام سوم: نگين نجفي      زنجان
٤-مينا ابوالحسني   همدان
٥-ساحل مايلي فريدوني     اصفهان
نوجوانانB :
مقام اول: زهرا سيفي.    همدان
مقام دوم: سرور انصاريان.    خوزستان
مقام سوم: راحيل رمضاني.     همدان
٤- محدثه كهوند        همدان
٥-زينب بنهايي.   خوزستان
٦-مبينا سليماني.    همدان
نوجوانانC :
مقام اول فاطمه زرين آبادي   خوزستان
مقام دوم: هدي سعدوني.         خوزستان
مقام سوم: نسترن حكمتي منش  خوزستان
٤-مليكا راهمي حقيقي  خوزستان
٥-سايه ابراهيمي       همدان

 

پانزدهمين دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني كشور سرعت آقايان با حضور ٣٢ نفر از هفت استان كشور (زنجان، تهران،كرمان،همدان،خوزستان، قزوين، خراسان رضوي) در چهار رده سني برگزار شد. نتایج نهائی به شرح ذیل میباشد.

بزرگسالان
مقام اول: حميدرضا توزنده جاني. خراسان رضوي
مقام دوم: رضا عليپور.  قزوين
مقام سوم: عارف اسماعيلي. خوزستان
٤-مرتضي محمدي. تهران
٥-محمد سهيل باقرزاده. كرمان
٦-علي نجفي. زنجان
٧-عارف شريفي، خوزستان    
٨-شاهرخ نجفي. زنجان
٩-محمدرضا احتشام نيا. قزوين
١٠-محمدباخاني پور. كرمان
١١-ايمان احساني فر. خراسان رضوي
١١-احسان دلفانيان. تهران
١٣-مير علي استوار.  تهران
١٤- رضا محمد علي پور. كرمان

جوانان
مقام اول: سيد معين رضوي نيا. تهران
مقام دوم: موسي قيم. خوزستان
مقام سوم: علي براتي. زنجان
٤-اميرحسين صفرزاده. خراسان رضوي
٥-حسين رجايي. خوزستان
٦-پيمان پركاري. قزوين
٧-علي احمدي. زنجان
٨-رضا صفيري. خراسان رضوي
٩-علي يار احمدي. تهران
١٠-محمد مهرورز-قزوين

نوجوانان A
مقام اول: احسان اسرار. خراسان رضوي
مقام دوم: علي آرامش. خوزستان
مقام سوم: پارسا زماني. زنجان
٤-حسين ظهوريان. خراسان رضوي

نوجوانانB
مقام اول: محمد سلطاني. زنجان
مقام دوم: محمدامين سلطاني. زنجان
مقام سوم: متين بيات. همدان
٤- محمد حسين بابامرادي. زنجان

 

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group