وینس لومباردی : مسئله این نیست که زمین خورده اید، مسئله این است که آیا بر می‌خیزید

مقام دوم بانوان سنگنورد زنجانی در مسابقات کشوری

به گزارش روابط عمومی فدراسیون از محل برگزاری رقابت های سنگ‌نوردی قهرمانی کشور (بانوان) در مجتمع کوهستانی پلور، با پایان گرفتن این رقابت‌ها، رده بندی تیمی و انفرادی نهایی به شرح زیر مشخص شد:

نتایج تیمی:

استان کرمان – اول
استان زنجان – دوم
استان گیلان – سوم

نتیجه انفرادی/اورآل:

الناز رکابی – استان زنجان

 

 

نفرات برتر رشته “سرعت” در رده سنی بزرگسالان مشخص شدند        

رقابت های سنگ‌نوردی قهرمانی کشور (بانوان) عصر امروز در رشته “سرعت” به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون از محل برگزاری رقابت‌ها، نتایج نهایی رشته “سرعت” در رده سنی بزرگسالان به شرح زیر اعلام گردید:

1- فرناز اسماعیل زاده – استان زنجان
2- الناز رکابی – استان زنجان
3- اعظم کرمی – استان کرمان

نفرات برتر رشته “سرعت” در رده های سنی نوجوانان و جوانان مشخص شدند       

به گزارش روابط عمومی فدراسیون از محل برگزاری رقابت های سنگ‌نوردی قهرمانی کشور (بانوان) در پلور، نتایج رشته “سرعت” در رده های سنی نوجوانان و جوانان به شرح زیر اعلام گردید:

رده سنی جوانان:

1- فاطمه جعفری – استان کرمان
2- سمیرا افضلی کاخ – استان کرمان
3- کبری لکزایی فر – استان هرمزگان

نوجوانان A:

1- بهاره بدر آبادی – استان کرمان
2- مهسا علیمردانی – استان مرکزی
3- فاطمه اعتباری – استان کرمان

نوجوانان B:

1- پرنیا روح الفدا – استان گیلان
2- حدیث نظری – استان کرمان
3- مهسا محرمی – استان زنجان

نتایج مسابقات “سرعت” در رده سنی بزرگسالان نیز تا عصر امروز مشخص خواهد شد.

 نفرات برتر رشته “سرطناب” مشخص شدند       
سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۲۲ 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون از محل برگزاری رقابت های سنگ‌نوردی قهرمانی کشور (بانوان) در مجتمع کوهستانی پلور، با پایان یافتن مسابقات در رشته “سرطناب” در روز جاری، چهره های برتر این مسابقات به شرح زیر معرفی شدند:

رده سنی بزرگسالان:

1- الناز رکابی – زنجان
2- نگار ورشوچی – همدان
3- فاطمه سلیمانی – همدان

رده سنی جوانان:

1- فاطمه جعفری – کرمان
2- سمیرا افضلی – کرمان
3- کیمیا نگهداری – فارس

نوجوانان A:

1- هانیه رضوی پور – فارس
2- کبری ارمغانی بهروز – همدان
3- مریم جودکی – مرکزی

نوجوانان B:

1- شیبه هروی – کرمان
2- نازنین امیری نژاد – کرمان
3- پرنیا روح الفدا – گیلان

این رقابت‌ها در رشته “سرعت” جریان دارد
 

  
 
 

 

 

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group