مایکل جردن : هرگز نگو هرگز چون محدودیت ها هم مثل ترس فقط یک توهم هستند

مقاله ی بخش غارنوردی فدراسیون برگزیده شد

مقاله ی بخش غارنوردی فدراسیون برگزیده شد       
دوشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۰۷:۴۵ 
یکی از دو مقاله ارائه شده توسط واحد تحقیق و پژوهش بخش غارنوردی (تالیف مهندس عباس توسلی) به بیست و نهمین گردهمایی علوم زمین برگزیده و ارائه شد.
واحد تحقيق و پژوهش يكي از واحدهاي پيش‌بيني شده در آيين‌نامه بخش غارنوردي كارگروه كوه‌نوردي است و آقاي مهندس توسلي طبق حكمي در ابتداي سال جاري به سمت مسئول اين واحد منصوب شده‌اند، در سرفصل بخش اول برنامه‌های این واحد مواردی از جمله:
تهيه بانك اطلاعات جامع غارهاي كشور و بكارگيري سيستم GIS در طبقه‌بندي و معرفي آنها، تهيه شناسنامه استاندارد جهت غارها، تهيه و تكميل شناسنامه غارهاي موجود و غارهاي اكتشافي، اولويت‌بندي مناطق اكتشافي جهت اكتشاف غارهاي جديد، اولويت‌بندي اكتشافي غارهاي شناخته شده، تقسيم‌بندي غارها، تشكيل كارگروه‌هاي تخصصي، بررسي‌هاي باستان‌شناسي و فرهنگي غارها، برنامه‌ريزي و تدوين دوره‌هاي تخصصي و آموزشي مرتبط با غارنوردي و اكتشاف، آموزشهای مرتبط با حفاظت و بهره برداری از غارها و  شركت در سمينارها و كنفرانس‌هاي مرتبط پیش بینی شده است که در حال انجام هستند.
در همین راستا دو مقاله به گردهمایی علوم زمین ارائه گردید و مقاله آقای مهندس عباس توسلی (مدرس دانشگاه) برگزیده و ارائه شد. ضمن تبریک فراوان، برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

 

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group