مایکل جردن : من بار‌ها و بار‌ها در زندگی ام شکست خورده ام و به همین دلیل است که موفق می‌شوم

مصاحبه سید حمید صدقیان با خبرگزاری فارس

                           
                                اردوي آمادگي تيم ملي سنگنوردي در زنجان آغاز شد
خبرگزاري فارس: مربي تيم ملي سنگنوردي جمهوري اسلامي ايران گفت: اردوي آمادگي تيم ملي سنگنوردي از امروز به ميزباني شهر زنجان برگزار مي‌شود.

حميد صديقيان امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ايران به خاطر درخشش‌هاي فراواني كه در ميادين مختلف آسيايي و بين‌المللي داشته است هموراه يكي از قطب‌هاي اصلي رشته سنگنوردي است به طوري كه در بسياري از مسابقات صاحب مقام‌هاي ارزشمندي شده است.
وي يكي از دلايل برگزاري اين اردوي آمادگي تيم ملي در استان زنجان را ظرفيت بالايي اين شهر دانست و افزود: خوشبختانه استان زنجان به لحاظ فرهنگ غني همواره به مقوله ورزش به خصوص رشته سنگنوردي توجه خاصي داشته است.

 

مربي تيم ملي سنگنوردي جمهوري اسلامي ايران ادامه داد: همواره مسئولان تربيت بدني استان زنجان و هيئت كوهنوردي در راستاي ارتقاي اين ورزش پرطرفدار زحمات زيادي را متحمل شده‌اند.
وي افزود: ورزشكاران اين رشته ورزشي همواره افتخارات بسياري را براي ميهن اسلامي و استانمان كسب كرده‌اند كه به موجب همه اين افتخارات و ظرفيت بالا استان زنجان موفق به كسب ميزباني اين دوره از اردوي آمادگي تيم ملي شده است.
صديقيان با اشاره به اينكه در سال‌هاي گذشته استان زنجان ميزبان مسابقات آسيايي و بين‌المللي نيز بوده است، افزود: همواره نيمي از اعضاي تيم ملي كشور عزيزمان را ورزشكاران زنجاني تشكيل داده‌اند.
وي در مورد اردوي حاضر در زنجان افزود: اين اردو با حضور 24 ورزشكار زن و مرد به مدت يك هفته در سالن شش هزار نفري مجموعه ورزشي انقلاب زنجان زير نظر مربيان تيم ملي برگزار مي‌شود.
مربي تيم ملي سنگنوردي جمهوري اسلامي ايران با اشاره به اينكه ورزشكاران حاضر در اردوي زنجان در رشته‌هاي سرعت، بولدرينگ و سرطناب تمرين مي‌كنند، افزود: 12 ورزشكار مرد و 12 ورزشكار زن از استان‌هاي مختلف در اين اردو حضور دارند.

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group