وینس لومباردی : مسئله این نیست که زمین خورده اید، مسئله این است که آیا بر می‌خیزید

مسابقات انتخابی تیم ملی مردان (بزرگسالان)جهت مسابقات سنگ نوردی

مسابقات انتخابی تیم ملی مردان (بزرگسالان)جهت مسابقات سنگ نوردی قهرمانی جهان
دوشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۴۰

فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی با صدور بخشنامه ای به هیئت های سراسر کشور اعلام کرد:  مسابقات انتخابی تیم ملی صعودهای ورزشی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان که در اواخر تیر ماه سال جاری در کشور ایتالیا برگزار می‌گردد، در بخش “مردان” در رشته سر طناب Lead، بلدرینگ Bouldering و سرعت Speed به شرح زیر برگزار خواهد شد:
◄ اسامی منتخبین به شرح پیوست می باشد ( جهت شرکت در مسابقه انتخابی(
◄ تمامی نفرات موظفند پس از اتمام مسابقات هر رشته خوابگاه را ترک نمایند.
◄ تمامی افراد موظف به همراه داشتن لوازم انفرادی دارای استاندارد EN، UIAA هستند.
◄ پوشاک مناسب فصل
◄ هر تیم استانی بایستی نسبت به معرفی یک نفر سرپرست اقدام نماید ( حداقل سن سرپرست تیم 25 سال تمام)
◄ اسکان تیم‌ها به عهده میزبان (فقط برای شب قبل از هر مسابقه) می باشد.
◄ تغذیه کلیه وعده ها به عهده شرکت کنندگان می باشد.
◄ نفرات ملی پوش اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا 2010 و قهرمانی جهان 2010 – چین مجاز به شرکت در مسابقه انتخابی تیم ملی می باشند.
◄ از منتخبين تيم ملي براي اولين بار آزمايش دوپينگ گرفته مي‌شود.

مدارک مورد نیازکه به هنگام ثبت نام باید ارائه شود:
1. معرفی‌نامه هیئت استان که مشخصات شرکت‌کنندگان رشته مورد نظر و سرپرست در آن مشخص باشد.
2. رونوشت شناسنامه و کارت ملی مورد تایید هیئت استان 
3. اصل کارت بیمه ورزشی سال جاری
4. یک قطعه عکس 4 X 3 جدید  
5. شش قطعه عکس 6 X 4 جدید
6. اصل گذرنامه ( با اعتبار بیش از 6 ماه)
7. ارائه گواهی صحت و سلامت از پزشك
◄محل برگزاری مسابقه: زنجان- مجموعه ورزشی انقلاب
◄ زمان مسابقات:
– سه شنبه 30/1/90
  14 الی 18: پذیرش سر طناب
– چهارشنبه 31/1/90 
  ساعت 14:  شروع مسابقه سر طناب مردان
  ساعت 14 الی 18: ثبت نام بلدرینگ
– پنج شنبه 1/2/90
 ساعت 14: شروع مسابقات بلدرینگ مردان
 ساعت 14 الی 18: ثبت نام سرعت
– جمعه 2/2/90
 ساعت 14: شروع مسابقات سرعت مردان
◄ مقتضی است کلیه هیئت‌های کوه‌نوردی و استان‌های سراسر کشور نسبت به اطلاع‌رسانی به مدعوین طبق لیست پیوست اقدام نمایند.

 

اسامی ورزشکاران برتر مسابقات جام فجر – 1389 ( مدعوین مسابقات انتخابی تیم ملی)
صعودهای ورزشی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان Arco (ایتالیا) – (مردان)

●  گرایش بلدرینگ: 20 نفر رده‌بندی مرحله نیمه نهایی جام فجر 89 – اهواز

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

غلامعلی برات‌زاده

نفت اهواز

2

حمید رضا توزنده جانی

خراسان  رضوی

3

آرش دوستاریان

لرستان

4

حمید رضا غنیمتی

فارس

5

رضا کلاسنگیان

گلستان

6

ساسان عزیزی

کرمانشاه

7

علیرضا چگینی

کرمانشاه

8

مرتضی لطف‌الهی

آ. غربی

9

امیر نوری

مرکزی

10

مجتبی خدایی

تهران

11

حسین صادقی

تهران

12

علیرضا امیریان

نفت اهواز

13

مسعود قاسمی

تهران

14

محمد رضا صالح آبادی

خ. رضوی

15

میلاد ضیایی مهر

همدان

16

محمد رضا صفدریان

اصفهان

17

احمد رضا سلگی

همدان

18

عماد ثمره مرادی

خراسان  رضوی

19

میثاق قزلباش

همدان

20

سید حسام موسوی

فارس

 

اسامی ورزشکاران برتر مسابقات جام فجر – 1389 ( مدعوین مسابقات انتخابی تیم ملی)
صعودهای ورزشی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان Arco (ایتالیا) – (مردان)
●  گرایش سرطناب:26 نفر رده‌بندی مرحله نیمه نهایی جام فجر 89 – اهواز

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

داوود رکابی

نفت اهواز

2

غلامعلی برات‌زاده

اهواز

3

احمدرضا سلگی

همدان

4

خسرو هاشم زاده

زنجان

5

رضا کلاسنگیان

گلستان

6

محمد علی آقا داودی

اصفهان

7

امین  عباسی

فارس

8

مجتبی خدایی

تهران

9

سعید همتی

خ. رضوی

10

حسین صادقی

تهران

11

علی بادپر

البرز

12

محمد حسین انتظاری

یزد

13

امیر نوری

مرکزی

14

امیرحمزه پور شفیع

کرمانشاه

15

محمد رضا صفدریان

اصفهان

16

محمد رخصتی

مرکزی

17

امیر سلیمی جواهری

همدان

18

مجید دارایی

خ. رضوی

19

محمد صادق یوسفی

زنجان

20

ایمان کمالی

خ. رضوی

21

امین کتابی ابهر

تهران

22

شهریار بشیری

همدان

23

مجتبی لطف‌الهی

آ. غربی

24

محمد محمدی

خ. رضوی

25

محمد خواجه

هرمزگان

26

فرید خوش خواهش

اردبیل

 

اسامی ورزشکاران برتر مسابقات جام فجر – 1389 ( مدعوین مسابقات انتخابی تیم ملی)

صعودهای ورزشی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان Arco (ایتالیا) – (مردان)

●  گرایش سرعت: 16  نفر برتر رده‌بندی فینال جام فجر 89 اهواز

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

حمید رضا توزنده جانی

خ. رضوی

2

محسن محمدی نژاد

قزوین

3

محسن شفیعی

قزوین

4

محسن عسگری خیابان

خ. رضوی

5

محمد حسام باقری

زنجان

6

مسعود گنج خانلو

زنجان

7

فواد حمیدی

نفت اهواز

8

ایمان احسانی فر

دانشگاه آزاد نیشابور

9

سینا اولی شینی

نفت اهواز

10

امید قنواتی

نفت امیدیه

11

مهدی کرمی

زنجان

12

امید مقدادی

خ. رضوی

13

عماد ثمره مرادی

خ. رضوی

14

یاسین زرگانی

نفت امیدیه

15

مرتضی محمدی

تهران

16

رضا علیپور شنا زندی

قزوین

 

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group