لئو هولتز : بدون نظم و انضباط شخصی، موفقیت غیرممکن و دوره‌ای خواهد بود

مجمع عمومی و عادی سالانه هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی

” زنجان در بخش صعودهای ورزشی الگوی تمام عیار کشور است “ 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، رضا زارعی رئیس فدراسیون در مجمع عمومی و عادی سالانه هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان مورخ 96/02/02 که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، توجه هرچه بیشتر به زیرساخت ها و پشتوانه سازی در این رشته ورزشی را لازم و ضروری خواند و افزود: فعالیت، آموزش و تربیت ورزشکار به صورت گلخانه ای، رویکردی غلط است و باید با پشتوانه سازی به فکر جایگزین بود.
وی با بیان اینکه باید بعد همگانی و قهرمانی در این رشته ورزشی پرطرفدار مود توجه قرار گیرد، افزود: در بعد قهرمانی، تمرکز اصلی و بیشتر فدراسیون بر روی نونهالان، نوجوانان و جوانان است و کسب 20 نشان در مسابقات آسیایی از سوی ایران از دستاوردهای این مهم است.
رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با بیان اینکه امسال ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران با تمام توان در رقابت های برون مرزی حضور خواهد داشت، اظهار کرد: ایران، میزبانی بیست و پنجمین دوره رقابت‌های سنگنوردی قهرمانی آسیا در سال 2017 در تهران را عهده دار خواهد بود و امید است تا سهم بیشتری را برای مسابقات المپیک به دست آوریم.

زارعی گفت: راهیابی سنگنوردی به المپیک، مقدمه ای خوب و مناسب در شناساندن این رشته ورزشی مهیج است و اکنون نیز در آستانه ورود یخ نوردی و کوهنوردی با اسکی به المپیک هستیم.

وی به موفقیت های این رشته ورزشی در زنجان اشاره کرد و گفت: زنجان در این رشته ورزشی در ردیف استان های برتر قرار دارد و ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی این استان همواره زبانزد است و جزو هیئت های شاخص می باشد و استان زنجان از مربیان خوبی در این رشته ورزشی برخوردار است که همیشه در کنار فدراسیون بوده‌اند.

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با بیان اینکه هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان در بخش استعدادیابی و هیمالیانوردی از استان‌های دیگر پیشی گرفته است، گفت: زنجان در بخش صعودهای ورزشی الگوی تمام عیار کشور است.

زارعی با اشاره به اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی و داوری براساس نیازسنجی استان‌ها برگزار خواهد شد، گفت: ساخت و نصب دیواره تخصصی نیز با توجه به دارا بودن سالن‌های اختصاصی و نیازسنجی انجام می‌شود.

وی همچنین ادامه داد: سال گذشته هشت دوره شامل همایش، آموزش و … در رده سنی نونهالان، چهار دوره در بخش نوجوانان، چهار دوره در بخش جوانان و هشت دوره نیز در رده سنی بزرگسالان و امید برگزار شده است.

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با بیان اینکه رویکرد سال 1396 توجه به رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و نونهالان است، گفت: ایران شهریور ماه میزبان مسابقات آسیایی رده سنی بزرگسالان است.

زارعی با اشاره به اینکه از ایران دو تیم در مسابقات قهرمانی آسیا سنگنوردی و صعودهای ورزشی حضور دارد، ابراز کرد: همچنین مسابقات انتخابی ریودوژانیروی آرژانتین نیز امسال برگزار خواهد شد که محیا دارابیان از زنجان یکی از امیدهای ایران در این مسابقات است.

 

 

فایل های ضمیمه

  • M95 (51 kB)
    24.04.2017

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group