مایکل جردن : من بار‌ها و بار‌ها در زندگی ام شکست خورده ام و به همین دلیل است که موفق می‌شوم

فرناز اسماعیل‌زاده: سطح مسابقات سنگ‌نوردی آسیا پیشرفت کرده است

فرناز اسماعیل‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان به سطح مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا اشاره کرد و افزود: این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلای سنگ‌نوردی در رشته سرعت شدم، تصریح کرد: برای کسب این مدال تمرین و تلاش زیادی داشتم.

ورزشکار زنجانی به رقبای خود در مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا اشاره کرد و افزود: در این مسابقات رقبای من ورزشکارانی از کشورهای اندونزی و قزاقستان بودند که جزو قهرمانان کشور هستند.

 

 

 

 

وی به کشورهای شرکت کننده در مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا اشاره کرد و ادامه داد: در این مسابقات ورزشکارانی از کشورهای کره جنوبی، اندونزی، چین، سنگاپور، هند، چین طایفه و هنگ‌هنگ حضور داشتند.

اسماعیل‌زاده استان زنجان را یکی از قدرتمندترین استان‌ها در رشته سنگ‌نوردی دانست و تصریح کرد: ورزشکاران آقا و خانم استان زنجان در رشته‌های سنگ‌نوردی از سطح فنی بالایی برخوردار هستند.

وی به رشته‌های مختلف سنگ‌نوردی اشاره کرد و گفت: سنگ‌نوردی شامل سه رشته سرعت، سرطناب و بولدرینگ است.

ورزشکار زنجانی به مسابقات آینده رشته سنگ‌نوردی اشاره کرد و ادامه داد: دوره مسابقات بعدی در تیرماه سال جاری در کشور آذربایجان برگزار می‌شود و امیدوارم بتوانم در این مسابقات شرکت کنم.

وی مدت فعالیت ورزشی خود را در رشته سنگ‌نوردی 11 سال اعلام کرد و افزود: در طول هفت سال گذشته به عنوان عضو تیم ملی سنگ‌نوردی به طور حرفه‌ای فعالیت می‌کنم.

اسماعیل‌زاده به مهم‌ترین مدال‌های کسب کرده در طول سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: تاکنون موفق به کسب چند مدال‌ در رشته‌های مختلف سنگ‌نوردی شده‌ام.

وی به کسب مدال طلای سرعت و قهرمانی کشور و مقام سوم بین‌المللی در رشته سنگ‌نوردی اشاره کرد و ادامه داد: مدال نقره و دومی بین‌المللی سرعت جزو مهم‌ترین مدال‌های من هستند.

ورزشکار زنجانی خاطرنشان کرد: همچنین در سال گذشته موفق به کسب مدال نقره مسابقات آسیایی چین و مقام سوم رشته اورال در مجموعه سه رشته شدم.

{jcomments on}

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group