فیل جکسون : خرد همیشه یک قدرت برتر است

علي‌نژاد، نظرزاده و ايماني فعال‌ترين مربيان كوهنوردي استان تهران شدند

علي‌نژاد، نظرزاده و ايماني فعال‌ترين مربيان كوهنوردي استان تهران شدند

خبرگزاري فارس: هيات كوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان تهران از پيشكسوتان و مربيان فعال در عرصه آموزش اين رشته تقدير به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در اين نشست كه با حضور مربيان استان تهران در 2 بخش زنان و مردان، مسئولان هيات استان و فدراسيون كوهنوردي برگزار شد، با اعلام تشكيل كميته پيشكسوتان از فرخ رحم‌دل به پاس 60 سال فعاليت در عرصه كوهنوردي به عنوان يكي از اولين مربيان رسمي اين ورزش تقدير به عمل آمد.
همچنين ياد و خاطره فرشاد خليلي بنيانگذار شيوه نوين اسكي كوهستان كه در جريان حادثه سقوط بهمن در زمستان گذشته جان خود را به همراه تعدادي از شاگردانش از دست داد، با به نمايش گذاشتن فيلمي از فعاليت‌هاي وي گرامي داشته شد.
در پايان از سوي كاوه كاشفي رئيس هيات استان تهران فعالترين مربيان عرصه آموزش در سال 88 در 2 بخش زنان و مردان تقدير به عمل آمد.
در بخش مردان عباس علي‌نژاد با كسب 61 امتياز، اسماعيل اسماعيل زاده با 31 امتياز و كامران اندامي با 30 امتياز و در بخش زنان پروين ايماني و معصومه نظرزاده با 11 امتياز، ناهيد ناصري با 10 امتياز و فهيمه پاكروان با 8 امتياز به عنوان فعال‌ترين مربيان سال 88 معرفي شدند.

خبرگزاری فارس

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group