فیل جکسون : خرد همیشه یک قدرت برتر است

زنجان كوه به همت دانش آموزان سبز مي شود

زنجان كوه به همت دانش آموزان سبز مي شود
خبرگزاري موج – حضور گذشته دانش آموزان در عرصه هايي چون درخت كاري موجبات حفظ و نگهداري بهتر منابع طبيعي را فراهم نموده و علت آن علاقه و وابستگي ايجاد شده به منظور كاشت درخت به همت خودشان است كه استفاده كنندگان اصلي اينگونه فضاها به شمار مي روند.

به گزارش موج به نقل از روابط عمومي استانداري زنجان، مهندس سعيد رفيعي در جلسه كميته اجرايي ستاد عمران شهري استان با بيان اينكه فرهنگ حمايت از منابع طبيعي و محيط زيست در استان نهادينه شده است افزود: حضور گذشته دانش آموزان در عرصه هايي چون درخت كاري موجبات حفظ و نگهداري بهتر منابع طبيعي را فراهم نموده و علت آن علاقه و وابستگي ايجاد شده به منظور كاشت درخت به همت خودشان است كه استفاده كنندگان اصلي اينگونه فضاها به شمار مي روند.
معاون استاندار با تاكيد بر اينكه جهت كاشت صحيح نهال، به دانش آموزان در روند درخت كاري بايد آموزش هاي لازم داده شود اظهار داشت: سياست در پيش گرفته شده براي روز درختكاري يك روند كارشناسي و ماندگار خواهد بود و طي چند ساعت با كاشت بيش از 2هزار نهال به همت دانش آموزان استان، زنجان كوه سبز مي شود كه با فرهنگ حمايت از منابع طبيعي سبز خواهد ماند.
اين مقام مسئول با اشاره به اينكه نهال هاي تهيه شده ضمن نظر كارشناسي و تاييد آن ها از گونه هاي درخت سرو مي باشد افزود: بنا بر نظر كارشناسان ذي ربط نهال هاي خريداري شده از سوي شهرداري در دماي 20 درجه مقاومت دارند و اقدامات لازم به منظور نحوه نگهداري و رشد نهال ها فراهم شده است تا در افزايش فضاي سبز شهري و هواي مطلوب شهري گامي مردمي و موثر برداشته شود.
در ادامه مهندس رفيعي حمايت مردم و همت دستگاه هاي استان را در جهت پيشبرد سياست هاي استان به منظور ايجاد و افزايش فضاهاي سبز شهري ضروري دانست و خواستار روند ادامه همكاري ها شد.

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group