لئو هوارد : من بدون هنرهای رزمی هیچ جایی تو این دنیا نداشتم، هنرهای رزمی شور زندگی منه

زنجان از قطب هاي بزرگ سنگنوردي ايران است

دبير هئيت كوهنوردي زنجان: زنجان از قطب هاي بزرگ سنگنوردي ايران است  

كامبيز بلوري دبير هئيت كوهنوردي زنجان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: درخشش ورزشكاران زنجاني در عرصه هاي داخلي و خارجي نشان از اهميت مسئولان استاني به اين ورزش است و اين كار باعث شده كه زنجان به يكي از قطب هاي بزرگ سنگنوردي ايران تبديل شود.
وي تصريح كرد: تلاش و هدف گذاري هئيت كوهنوردي و صعودهاي ورزشي زنجان به سنگنوردي، اهميت تربيت بدني استان به اين ورزش و از همه مهمتر تلاش و زحمات خود ورزشكاران كه به رده هاي بالا دست مي‌يابند، سنگنوردي زنجان را از ساير استان ها متمايز مي‌كند.
بلوري اشاره كرد: سنگنوردي، رشته اي نوپا و جوان است از زمان شروع فعاليت اين ورزش در كشورمان روز به روز در اين ورزش پيشرفت هاي خوبي كرده ايم كه اين امر به دليل برنامه ريزهاي خوب فدارسيون كوهنوردي است.
وي تاكيد كرد: اردوي تيم هاي ملي سنگنوردي از روز گذشته (جمعه 10 تير) در مجموعه ورزشي انقلاب شروع شده است و تا 18 تير ادامه خواهد يافت.
بلوري يادآور شد: در اين اردو كه در سالن 6 هزار نفري مجموعه ورزشي انقلاب برگزار مي‌شود 33 نفر ملي پوش از سراسر كشور حضور دارند كه در رده هاي نوجوانان و جوانان بزرگسالان تمرين مي‌كنند.
وي اضافه كرد: از اين 33 نفر حاضر در اردوي تيم هاي ملي 11 نفر آقايان (بزرگسالان)، 4 نفر بانوان (بزرگسالان)، 12 نفر پسران (نوجوانان و جوانان) و 6 نفر دختران (نوجوانان و جوانان) است.
بلوري در ادامه گفت: نفراتي كه از زنجان در اين اردو شركت كرده اند 3 نفر بانوان، 4 نفر آقايان، 3 نفر پسران و 3 نفر دختران هستند كه اين امر نشان مي‌دهد عمده ملي پوشان از اين استان هستند.
وي گفت: اين اردونشينان خود را براي مسابقات قهرماني جهان در ايتاليا كه طي روزهاي 25 تير تا 9 مرداد در اين كشور و رقابت هاي آسيا كه در روزهاي سوم مرداد تا 9 مرداد در سنگاپور انجام مي‌شود آماده خواهند كرد.
بلوري يادآور شد: ما تنها انتظاري كه از ورزشكاران داريم اين است با تلاش زياد خود و با كارهاي مهمي كه در زمينه توسعه سنگنوردي در استان صورت گرفته است نيمي از ملي پوشان سنگنوردي كشورمان را از آن خود كنند

منبع: پایگاه اطلاعات سنگ نوردی ایرانیان

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group