مایکل جردن : هرگز نگو هرگز چون محدودیت ها هم مثل ترس فقط یک توهم هستند

بخشنامه الزام آور در جهت توسعه و گسترش رقابت‌هاي سنگ‌نوردي در سراسر كشور

بخشنامه الزام آور در جهت توسعه و گسترش رقابت‌هاي سنگ‌نوردي در سراسر كشور       
شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۳۸ 
فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی در راستای انتخاب نفرات تیم ملی سنگ نوردی جهت شرکت در مسابقات بین المللی سال جاری میلادی، با صدور بخش نامه ای به هیئت های سراسر کشور، آنها را ملزم به رعایت و توجه به برخی موارد نمود. در این بخشنامه آمده است : كارگروه صعودهاي ورزشي اين فدراسيون ضمن تبريك پيشاپيش سال نو و تقدير از عملكرد هيئت‌هاي كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي استان‌ها و با عنايت به توسعه و گسترش همه‌جانبه مسابقات سنگ‌نوردي در سطح استان‌ها در سراسر كشور و همچنين به منظور انتخاب تيم ملي جهت شركت در مسابقات بين المللي سنگ‌نوردي سال 2011 ميلادي (1390) رعايت كامل مفاد اين بخشنامه را الزامي مي‌داند.
1- تمامي هيئت‌هاي كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي استان‌ها موظفند مسابقات انتخابي قهرماني استان خود را در بهار سال 1390 در دو بخش‌ مردان وزنان و در رشته‌هاي سرطناب ،بلدر و سرعت و در تمام رده‌هاي سني برگزار و نتايج آن را به همراه گزارش كامل مربوطه تا تاريخ 15/4/90 به كارگروه صعودهاي ورزشي فدراسيون ارسال نمايند.
2- برگزار نشدن مسابقات قهرماني استان و يا رعايت نكردن شيوه‌نامه مسابقات صعودهاي ورزشي به منزله عدم حضور تيم منتخب استان در مسابقات قهرماني كشور تلقي مي‌گردد.
3- تيم منتخب هيئت كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي استان كه برآمده از مسابقات انتخابي استان‌ها مي‌باشد مي‌تواند در تمامي مسابقات كشوري سال 1390 مانند قهرماني كشور، جام فجر و… شركت نمايد.
4- برگزاري مسابقات قهرماني استان مي‌بايست با اطلاع‌رساني دقيق و ذكر جزئيات و رعايت اصول و ضوابط مربوطه در سطح استان (هيئت‌هاي تابعه، نهادها، گروه‌ها، باشگاه‌ها و…) انجام و رونوشت تمامي بخشنامه‌هاي مربوطه صادره، توسط هيئت‌هاي استان‌ها به كارگروه صعودهاي ورزشي فدراسيون كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي ارسال گردد.
5- هر استان مي‌تواند حداكثر 2 تيم با عناوين (الف) و( ب) را در بخش‌هاي آقايان و بانوان و در رده‌هاي سني و رشته‌هاي مختلف كه منتخب مسابقات قهرماني استان مي‌باشد، انتخاب و مشخص نمايند. در غير اين‌صورت در مسابقات رسمي مانند قهرماني كشور، جام فجر و… ورزشكاران غيرمنتخب استان نمي‌توانند حضور يابند.
6- تمامي هيئت‌هايي كه در اجراي مفاد اين بخشنامه كوتاهي و يا عملكرد ضعيفي ارائه دهند مسئول اجراي ضوابط و جرائم مربوط قرار خواهند گرفت.
مقتضي است ضمن توجه به مفاد اين بخشنامه از هم‌اكنون تمامي هيئت‌هاي كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي، برنامه‌هاي اجرايي خود را تنظيم و در سطح استان اطلاع‌رساني نمايند.
شايان ذكر است اطلاعات تكميلي مربوط به چگونگي و نحوه برگزاري دوازدهمين دوره مسابقات قهرماني كشور متعاقبا اعلام خواهد شد..

 
 

کارگروه محیط زیست

وب سایت اطلاع رسانی هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان

آدرس : استان زنجان ، بزرگراه 22 بهمن ، مجموعه ورزشی انقلاب ، دفتر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان
تلفن: 02433455990 | فکس: 02433455990 | پست الکترونیک: info@zanjanmount.ir | کدپستی: 33543-45137
تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان زنجان محفوظ است
Template Design:Dima Group